Charmant Appartement Centre Paris 2 - 2P

  • 25 м²
  • 1 спальня
  • 1 ванна кімната

Charmant Appartement Centre Paris 2 - 2P знаходяться у районі 2-й Лувр - Паризька біржа, майже за 20 хвилин ходьби від Лувру.

Апартаменти пропонують гостям фен і банні рушники.

Доповніть своє перебування у цьому помешканні таким зручностями як електрочайник, холодильник і кухонне приладдя, що пропонуються у номерах.

Монмартр знаходиться на відстані 25 хвилин пішки, а Кінотеатр "Гран-Рекс" - за кілька хвилин ходьби від апартаментів. Апартаменти знаходяться майже за 10 хвилин ходьби від станції метро Бон-Нувель та на відстані 4.3 км від Ейфелевої вежі. Церква Сент-Есташ знаходиться поблизу помешкання. Charmant Appartement Centre Paris 2 - 2P також розташовані за 10 хвилин пішої прогулянки від залізничного вокзалу - Шатле — Ле-Аль.

Бракує варіантів?
Check Top hotels near Charmant Appartement Centre Paris 2 - 2P
Urbanflat 115 - Grand Appartement Dans Le Centre De Paris
Ціна лише для моб. пристроїв

Urbanflat 115 - Grand Appartement Dans Le Centre De Paris

131 м від помешкання
Appartement De Brigitte
Ціна лише для моб. пристроїв

Appartement De Brigitte

9.1
Блискуче 9 відгуків
161 м від помешкання
Flat Alexandrie - Superbe Appartement A Paris
Ціна лише для моб. пристроїв

Flat Alexandrie - Superbe Appartement A Paris

8.8
Відмінно 68 відгуків
168 м від помешкання
USD 355 USD 320
за ніч

    Зручності

    Інтернет

    • Wi-Fi
    • Wi-Fi в номерах

    Паркінг

    • Паркування

    На кухні

    • Електрочайник
    • Кухонне приладдя

    В номерах

    • Набір для приготування чаю/кави
    • Обідній стіл
    • Приладдя для прасування

    У ванній кімнаті

    • Безкоштовні туалетно-косметичні засоби

    Важлива інформація

    Реєстрація заїзду: з 16:00 до 23:59
    Реєстрація виїзду: до 11:00
    Номер ліцензії7510214983759
    Часті питання
    • У квартирі Charmant Appartement Centre Paris 2 - 2P можна розмістити домашніх тварин?
      У квартирі Charmant Appartement Centre Paris 2 - 2P не є дружелюбним до домашніх тварин.
    • Квартира Charmant Appartement Centre Paris 2 - 2P розташована біля залізничного вокзалу?
      Залізничний вокзал Шатле — Ле-Аль розташований за 0.7 км від квартири Charmant Appartement Centre Paris 2 - 2P.

    Розташування

    Map

    Пам'ятки поблизу

    Ресторани неподалік

    Галерея

    Відгуки

    Відгуків поки немає :(

    Якщо ви зупинялися в цьому готелі, поділіться своїм досвідом з нами, будь ласка

    Написати відгук

    Написати відгук

    Час поїздки

    Ваша оцінка

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Дуже погано
    Відмінно

    Ваші дані

    Звідки ви?
    Спасибі! Дякуємо, що знайшли час поділитися своїм досвідом. Ваш відгук буде опублікований незабаром.
    Перейти до відгуків
    Відгук не надіслано.

    Зв'яжіться з нами

    Якщо вам потрібно забронювати більше 4-х номерів, зробіть запит на групове бронювання.
    Ваші дані
    Тема
    Повідомлення
    Charmant Appartement Centre Paris 2 - 2P

    Показати на карті:

    Визначні місця
    Рекомендовані ресторани
    Громадський транспорт
    Дякуємо за ваш відгук
    Дякуємо, що підписалися
    Закрити